NosWiki
Právě probíhá LOD na kanále 2, Začátek: 08:30:00, DH: 09:00:00, Konec: 10:00:00.

Další LOD začne na kanále 3 v(e) 10:30:00, DH: 11:00:00, Konec: 12:00:00.
Mušle
Úvod

Mušle jsou itemy ve hře, které přidávají ke zbraním a k brnění bonusové vlastnosti. Dají se získat z bossů na mapách 1.-3. aktu, ze všech monster na Glacernonu a z beden elementových raidů na Glacernonu. Mušle se dropují neidentifikované a k jejich identifikaci jsou zapotřeba "Duhové perly". Ty se dají dropnout ze stejných zdrojů jako mušle. Pokud vložíme mušli do vybavení, naváže se na naší postavu a případný nový majitel musí toto vybavení pomocí itemu z NosMall (Hezky vonící pafrém) "přeparfémovat", aby jej mohl nosit. Do každého kusu vybavení lze vložit jednu mušli a to s menší nebo stejnou úrovní a vzácností, než má samotné vybavení. Pokud chceme nahradit mušli ve vybavení nějakou lepší mušlí, musíme původní vymazat a to za pomocí itemu "Magická guma" (drop z beden raidů Akt 4).

Hezky vonící parfém

Magická guma

Duhová perla

Tabulka parfémů

Vzorec perel
Množství perel potřebných k definování mušle se určuje podle následujícího vzorce: úroveň mušle/10 + vzácnost mušle. Např. mušle r5 na 60 lvl -> 60/10 + 5 = 11 perel.
Jaké existují mušle
Mušle do zbraně (neúplná, kompletní, zvláštní, pvp, perfektní)

Mušle do brnění (neúplná kompletní, zvláštní, pvp, perfektní)

Podle vzácnosti a typu mušle pak můžeme podle následující tabulky určit, jaké se v ní budou nacházet vlastnosti. Veškeré vlastnosti i s rozsahem jsou vypsány v tabulkách níže.

Tabulka vlastností - mušle do zbraně
Tabulka vlastností - mušle do brnění

Design & Code by Magrat (c) 2014